Speciál

Přeměna středu města na pěší zónu? Poslechněte si třetí předvolební debatu pražských lídrů

Speciál

Přeměna středu města na pěší zónu? Poslechněte si třetí předvolební debatu pražských lídrů
Třetí předvolební debata pražských lídrů

Plus

Tématem třetí předvolební debaty lídrů kandidujících subjektů v Praze jsou plány na vyřešení dvou klíčových problémů – dopravy a bydlení. Co považují kandidáti za nejdůležitější problémy a jak by je chtěli řešit? Na otázky odpovídali Jiřina Niké Hájek (Za bezpečné ulice v Praze), Tomáš Štampach (Svobodní), Adam Hanka (Volt), Tereza Urzová (Urza.cz: Nechceme vaše hlasy) a František Laudát (koalice Strany soukromníků ČR, Koruny české, KAN a Konzervativní strany).
Jan Bumba

Hosté:
Jiřina Niké Hájek (Za bezpečné ulice v Praze)
Tomáš Štampach (Svobodní)
Adam Hanka (Volt)
Tereza Urzová (Urza.cz: Nechceme vaše hlasy)
František Laudát (koalice Strany soukromníků ČR, Koruny české, KAN a Konzervativní strany)

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dobrý den. 10 minut po 18. hodině začíná třetí předvolební debata z Prahy. Diskusi zástupců stran a hnutí a koalic, které usilují o místa na pražském magistrátu. Vysíláme na Radiožurnálu, ČRo Plus a ČRo region a v rádiu Praha. A i tentokrát se ptáme, co považují kandidáti za nejdůležitější problémy hlavního města a jak by je chtěli řešit a proč jsou přesvědčeni o tom, že právě oni by si zasloužili hlasy voličů? Dobrý poslech přeje Jan Bumba.

  • Volby 2022. Debata lídrů v Praze.

  • Na úvod těchto debat vysvětluje mi vždy, že jsme nabídli prostor všem subjektům, které se ucházejí o hlasy voličů v Praze. Bylo jen na jejich rozhodnutí, koho vyšlou do debaty. A pokud nikoho nenominovali, byla to jejich volba. Nemůžeme nikoho nutit. Pořadí stran určil los a na základě rozlosování jsou dnes našimi hosty Jiřina Niké Hájek z koalice za bezpečné ulice v Praze. Dobrý den. Dobrý večer. Tomáš Štampach ze strany Svobodných. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají