Speciál

Rok 2023 v Česku: Nový prezident i brutální útok na univerzitě

Speciál

Rok 2023 v Česku: Nový prezident i brutální útok na univerzitě
Středeční střelba na fakultě si vyžádala 14 obětí, před budovou jsou stovky svíček

Plus

Nová hlava státu, schválení změn daňového systému, novinky v důchodech i důsledky dvou válečných konfliktů. Česko má za sebou další rok nabitý událostmi, které proměnily – anebo ještě promění – život v zemi.
Lucie Pávová, Vojtěch Tomášek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Nová hlava státu, schválení změn daňového systému, novinky v důchodech i důsledky dvou válečných konfliktů v Česku má za sebou další rok nabitý událostmi, které proměnily anebo ještě promění život v zemi. I letos jsme pro vás připravili ohlédnutí za vším podstatným a zajímavým, co jsme pro vás v roce 2020.

  • Tři sledovali. Ani ve výběru domácích událostí právě končícího roku ale nemůžeme opomenout dění posledních dní českém. Před týdnem otřásla zpráva o střelbě na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a i v tomto pořadu přineseme aktuální informace, které se této tragické události týkají.

  • To všechno v následující hodině, kterou vás provedou Vojtěch Tomášek.

Ostatní také poslouchají