Speciál

Modré zóny v Praze zcela zrušit, sjednotit, nebo vytvořit podzóny? Poslechněte si druhou předvolební debatu pražských lídrů

Speciál

Modré zóny v Praze zcela zrušit, sjednotit, nebo vytvořit podzóny? Poslechněte si druhou předvolební debatu pražských lídrů
V Českém rozhlase proběhla druhá předvolební debata pražských lídrů

Plus

Parkovací modré zóny rozdělují nejen řidiče a obyvatele Prahy, ale také politiky. Jak by ti regionální řešili komplikovaný a leckdy neudržitelný parkovací režim v metropoli, diskutují účastníci druhé předvolební debaty Českého rozhlasu.
Jan Bumba

Hosté:Jana Komrsková (Česká pirátská strana)Miroslav Bušovský (DOST)Patrik Nacher (ANO 2011)Petr Cibulka (Volte Pravý blok)Lenka Vančatová (Společnost proti developerské výstavbě v Prokopském údolí)

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Je 18 hodin a 10 minut a začíná druhá předvolební debata s lídry stran, hnutí a koalic, které kandidují na magistrát Praze. Debatu vysílá Radiožurnál, ČRo Plus, ČRo region a rády. Jorda vraha. Na co by se chtěli kandidáti soustředit, pokud ve volbách uspějí? Co považují za nejnaléhavější problémy hlavního města? Jak zklidnit dopravu a jak si poradit s nedostupností bydlení? Dobrý poslech přeje Jan Bumba.

  • Volby 2022. Debata lídrů v Praze.

  • V debatách na ČRo jsme nabídli prostor všem subjektům, které se ucházejí o hlasy voličů v Praze. Koho vyšlou do debaty, záviselo na jejich volbě. V některých případech se rozhodli debaty nezúčastnit, svého zástupce zde tedy mít nebudou. Pořadí stran určil los a na základě rozlosování jsou dnes našimi hosty Jana Komrsková z české Pirátské strany. Dobrý den. Prosím. Na mikrofon týden. Miroslav Bušovský ze strany dost.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají