Názory a argumenty

Poslechněte si všechny úterní komentáře s Radko Kubičkem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny úterní komentáře s Radko Kubičkem
Radko Kubičko, komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Korunovační klenoty a vypuštěný rybník. Poslanecké trafiky dál pronásledují expremiéra Nečase. Nezapomínejme kvůli Putinově bestiální válce na politické vězně v Rusku. Mravnostní policie zrušena/nezrušena. Macron na státní návštěvě v USA: podpora Ukrajině.
Radko Kubičko

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Soud potvrdil rozsudek exposlanci Roznerovi. Korunovační klenoty a vypuštěný rybník. Poslanecké trafiky dál pronásledují Petra Nečase. Nezapomínejme kvůli Putinově bestiální válce na politické vězně v Rusku. Francouzský prezident Macron na státní návštěvě ve Spojených státech amerických. A jak zkrotit Vánoce? To jsou titulky našeho komentářového pořadu. Od mikrofonu vás zdraví Radko Kubičko.

  • Názory a argumenty.

  • Soud se dnes opět vrátil ke kauze bývalého poslance SPD Miloslava Roznera. Za výrok o někdejším romském táboře v Letech mu potvrdil odvolací Městský soud v Praze půlroční podmíněný trest s odkladem na rok. Verdikt je pravomocný. Rozner se dopustil zpochybňování genocidy, když tábor v roce 2017 označil za neexistující pseudokoncentrák. Rozner už dříve odmítl, že by chtěl popírat holokaust. Tvrdí, že jen kritizoval vysokou odkupní cenu vepřína stojícího u pietního místa v Letech. A ve studiu vítám komentátora ČRo Ondřeje Konráda. Dobrý den. Dobrý den. Oč jde tedy hlavně v celé této kauze a proč se tak dlouho táhne, když ta podstata je asi víceméně jasná?

Ostatní také poslouchají