Názory a argumenty

Poslechněte si všechny úterní komentáře s Petrem Schwarzem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny úterní komentáře s Petrem Schwarzem
Petr Schwarz, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Sociologie ve službách Putinovy tajné služby. Bude první kolo prezidentské volby pouze výběrem soupeře pro Babiše? Pravidla pro přímou volbu prezidenta by měla být srozumitelnější. Vláda musí zajistit nikoli levné, ale dostupné energie. Jinak riskuje ještě horší krize. Lékaři na Slovensku si vyjednali zvýšení platů.
Petr Schwarz

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Šířící se nepokoje v Číně, problémy současných pravidel pro přímou volbu prezidenta či sociologie ve službách Putinovi a tajné služby nejenom. Tato témata rozeberou v následující půlhodince Názorů a argumentů naši komentátoři. Příjemný a ničím nerušený poslech.

  • Přeje Petr Schwarz. Názory a argumenty.

  • Na v těchto dnech skýtá pohled, na jaký jsme už delší dobu nebyli zvyklí. Zemí se šíří nepokoje kvůli velice tvrdým proti covidovým opatřením mezi obyvatelstvem stoupá neklid. Současná situace v komunistické velmoci vedla i k poklesu světových akciových trhů. A o této situaci teď budu mluvit s komentátorem ČRo Janem Fingerlandem. Dobrý den. Honzo, vypukly tyto nepokoje náhle, nebo se k nim už nějakou dobu schylovalo?

Ostatní také poslouchají