Dvacet minut Radiožurnálu

Česku chybí dlouhodobé strategie, které by od sebe vlády přebíraly. Výrazně by nás to posunulo dál, upozorňuje prezident Petr Pavel

Dvacet minut Radiožurnálu

Česku chybí dlouhodobé strategie, které by od sebe vlády přebíraly. Výrazně by nás to posunulo dál, upozorňuje prezident Petr Pavel
Prezident Petr Pavel

Radiožurnál

Hostem speciálního vysílání Dvaceti minut Radiožurnálu je prezident republiky Petr Pavel. Jak vidí českou politiku zevnitř po šesti měsících ve funkci hlavy státu? Co podle něj ukázaly víkendové slovenské volby? Co řekne na plénu Evropské unie ve Štrasburku? A bude kandidovat v dalším volebním období? Poslechěte si rozhovor Jana Pokorného.
Jan Pokorný

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hostem dnešních 20 minut Radiožurnálu speciál je prezident republiky Petr Pavel. Dobrý den, pane prezidente. Dobrý den. Jak vidí českou politiku zevnitř po šesti měsících ve funkci hlavy státu? Co ukázaly víkendové slovenské volby? Tento týden Petr Pavel vystoupí i na plénu Evropského parlamentu ve Štrasburku. Co chce říct? Co EU? Toto a další témata probereme v následujících minutách.

  • Když se podíváme na kancelář prezidenta republiky, pane prezidente republiky, tak ta už je v plné kondici a funguje jako vždy.

  • No, nikdy nic není na 100 %, ale naší snahou je maximálně se tomu přiblížit. Takže to, co probíhá v kanceláři, tak je průběžný proces vylepšování.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají