Dvacet minut Radiožurnálu

Nevedeme si špatně, ale do ekonomiky by se měl vrátit optimismus. Je třeba ji rozhýbat, poukazuje poslanec Michálek

Dvacet minut Radiožurnálu

Nevedeme si špatně, ale do ekonomiky by se měl vrátit optimismus. Je třeba ji rozhýbat, poukazuje poslanec Michálek
Předseda pirátského poslaneckého klubu Jakub Michálek

Radiožurnál

Piráti ve čtvrtek představili návrh dvaceti bodů, kterými chtějí rozhýbat českou ekonomiku. Co konkrétně přináší? Mají se čtyřmi poslanci dostatečnou sílu, aby své návrhy prosadili? A nejedná se spíše jen o marketing a součást předvolební kampaně? Tomáš Pancíř se ptal Jakuba Michálka, předsedy poslaneckého klubu Pirátské strany, která s návodem na oživení ekonomiky přišla.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Piráti dnes představili návrh 20 bodů, kterými chtějí rozhýbat českou ekonomiku. Co konkrétně navrhují? Mají se čtyřmi poslanci dostatečnou sílu, aby své návrhy prosadili? A není to celé spíš jen marketing a součást předvolební kampaně?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je předseda poslaneckého klubu Pirátů a iniciátor dnes představeného pirátského plánu ekonomických opatření Jakub Michálek. Dobrý den, vítejte v našem sněmovním studiu.

  • Dobrý den. Moc vám děkuji za pozvání.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají