Dvacet minut Radiožurnálu

Vláda nedělá v boji s dezinformacemi ani to minimum, myslí si prezident Petr Pavel

Dvacet minut Radiožurnálu

Vláda nedělá v boji s dezinformacemi ani to minimum, myslí si prezident Petr Pavel
Prezident Petr Pavel v rozhovoru pro Radiožurnál

Radiožurnál

Jak Petr Pavel hodnotí první rok ve funkci? Nenaznačují časté personální změny v jeho týmu v posledních týdnech, že na Hradě není všechno v pořádku? Je prezidentem pětikoalice, jak často tvrdí opozice? Kam podle jeho zkušeností směřuje konflikt na Ukrajině a jak reálná je válečná hrozba i pro Česko? Měla by se Evropa připravit na změnu kurzu americké zahraniční politiky v případě vítězství Donalda Trumpa? A proč si myslí, že přijetí eura je pro budoucnost Česka klíčové? 
Jan Pokorný

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • 15 hodin a pět minut Dobré odpoledne. Před rokem občané ČR zvolili v přímé volbě Petra Pavla prezidentem. Ten složil prezidentský slib v březnu nejenom o roce ve funkci. Ale taky o aktuálních událostech budeme téměř hodinu živě debatovat s prezidentem Petrem Pavlem. Děkujeme, že jste vyhověl naší žádosti o rozhovor. Dobrý den.

  • Dobrý den. 20 minut Radiožurnálu. Speciál, který přebírá i ČRo Plus, právě začíná.

  • 20 minut Radiožurnálu speciál.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají