Dvacet minut Radiožurnálu

Karel Havlíček: Když chce vláda prosadit změny silou, postrádají schůzky na Hradě smysl. Vraťme téma do Sněmovny

Dvacet minut Radiožurnálu

Karel Havlíček: Když chce vláda prosadit změny silou, postrádají schůzky na Hradě smysl. Vraťme téma do Sněmovny
Stínový premiér a 1. místopředseda ANO Karel Havlíček

Radiožurnál

Hnutí ANO se odmítlo nadále účastnit nadstranických diskusí o penzijní reformě. Má vlastní recept na důchodovou reformu? Proč ho chce prozradit, teprve až bude ve vládě? A proč už o tomto celospolečensky významném tématu odmítá jednat s prezidentem a současnou vládní koalicí? Vladimír Kroc se zeptal prvního místopředsedy hnutí ANO a místopředsedy Poslanecké sněmovny Karla Havlíčka.
Vladimír Kroc

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Má hnutí ANO svůj recept na důchodovou reformu? Proč chce prozradit teprve až bude ve vládě a proč už o tomto celospolečensky významném tématu odmítá jednat s prezidentem a současnou vládní koalicí.

  • Hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je dnes první místopředseda hnutí ANO a místopředseda poslanecké sněmovny Karel Havlíček. Dobrý den.

  • Dobrý den a děkuji za pozvání. Rozhovor natáčíme v přenosovém voze půl hodiny před polednem. Ve tři hodiny odpoledne se bude nedaleko odsud jednat o důchodech, mimo jiné o předčasných odchodech do penze u náročných profesí. Nemrzí vás přece jen, že u toho z vlastního rozhodnutí nebude teda? Nemůžete tedy ovlivnit diskusi?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají