Téma dne

Cesty do krajů, kde Pavel nevyhrál, můžou přispět k zakopání příkopů, míní komentátor Čaban

Téma dne

Cesty do krajů, kde Pavel nevyhrál, můžou přispět k zakopání příkopů, míní komentátor Čaban
Petr Pavel na zaplněném náměstí v Ústí nad Labem, mnozí příznivci se s ním chtěli vyfotit

Plus

Nově zvolený prezident Petr Pavel se v nadcházejících týdnech začne připravovat na převzetí úřadu. Před svou inaugurací, která se bude konat 9. března, chce představit svůj tým a naplánovat si cesty a schůzky na několik měsíců dopředu. Před uvedením do úřadu by měl Pavel ještě navštívit některé kraje a podle svých slov je taky připravený setkat se se svým předchůdcem.
Lukáš Matoška

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Téma dne ČRo.

  • Zvolený prezident Petr Pavel se začíná připravovat na převzetí úřadu v nadcházejících týdnech. Před svou inaugurací, která bude devátého března, chce představit svůj tým. Pavel ve vysílání ČRo řekl, že si teď chce taky naplánovat cesty a schůzky i na několik dalších měsíců dopředu.

  • Chci dát dohromady alespoň základní rámec toho, co budeme dělat nejenom do inaugurace, ale samozřejmě i v několika týdnech či měsících po inauguraci, včetně plánu zahraničních návštěv.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají