Interview Plus

Hlas prezidenta tu dlouho chyběl, po inauguraci ale rozhovorů ubyde, říká mluvčí Řeháková

Interview Plus

Hlas prezidenta tu dlouho chyběl, po inauguraci ale rozhovorů ubyde, říká mluvčí Řeháková
Tisková mluvčí Petra Pavla Markéta Řeháková

Plus

Dva týdny před inaugurací nového prezidenta Petra Pavla už víme, kdo obsadí některé důležité pozice v jeho týmu. Ředitelkou komunikačního odboru a tiskovou mluvčí se stane Markéta Řeháková: „Hlas prezidenta tady dlouho chyběl a my vnímáme, stejně tak jako pan zvolený prezident, že lidé očekávají, že se ten hlas vrátí v plné síle. A uděláme, co bude v našich silách, abychom je nezklamali,“ deklaruje v Interview Plus.
Jan Bumba

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Budoucí prezident Petr Pavel má ještě 14 dní do inaugurace. Jeho diář už si ale hodně podobá tomu, jaký bude mít, až se oficiálně ujme funkce. Na domácí půdě se setkává s vládními politiky nebo starosty zahraničí. Jednal třeba s polským prezidentem Andrzejem Dudou nebo francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem. Stále však není zcela jasné, kdo bude tvořit okruh Pavlových nejbližších spolupracovníků. Bude hradní tým kompletní do devátého března, kdy Petr Pavel složí prezidentský slib? Dobrý poslech přeje Jan Bumba.

  • Interview Plus.

  • Hostem interview je mluvčí Petra Pavla Markéta Řeháková. Dobrý den. Dobrý den. Než se dostaneme k dalším důležitým osobám, které budou s novým prezidentem spolupracovat, tak jaká přesně bude vaše funkce?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají