Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Ondřejem Konrádem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Ondřejem Konrádem
Ondřej Konrád, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Jaký bude rok 2023? Nová izraelská vláda. Británie 2022: rok otřesů, či spíše otřesný rok. Válka na Ukrajině změnila Německo víc, než se čekalo.
Ondřej Konrád

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Putin coby symbol absolutního zla. Nová izraelská vláda premiéra Netanjahua má důvěru v britský rok otřesů? Anebo válka na Ukrajině změnila Německo víc, než se čekalo. To jsou titulky vybraných příspěvků právě začínajícího pátečního vydání pořadu komentářů k aktuálnímu dění doma i ve světě. A je studia zdraví Ondřej Konrád. Dobrý den.

  • Názory a argumenty.

  • Půjde ovšem nikoli jen o aktuální dění, jak je tomu poslední dny roku v tomto pořadu obvyklé. Převážně se věnujeme bilancování uplynulých 12 měsíců a také třeba i výhledům do roku příštího. Jedním takovým dnes začneme. Publicistka Lída Rakušanová říká, že rok 2023 bude takový, o jaký se zasadíme.

Více z pořadu