Názory a argumenty

Poslechněte si všechny čtvrteční komentáře s Ondřejem Konrádem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny čtvrteční komentáře s Ondřejem Konrádem
Ondřej Konrád, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Hnutí ANO čekají potíže. Žádný velký rozkol v ANO nečekejte. Nečekané efekty volby. Ohrožení veřejnoprávní televize – té izraelské. Trump varuje radikály ve Sněmovně, aby necupovali sociální stát. Neumíme diskutovat. Výměnu názorů bereme jako hádku. Je to cesta do pekel.

 
Ondřej Konrád

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Čekají hnutí ANO po výrazné, protože předsedy Babiše v prezidentské volbě potíže a může nastat i nějaký větší rozkol v Izraeli je ohrožena veřejnoprávní televize anebo americký exprezident Trump varuje radikály ve sněmovně, aby nekupovali sociální stát. To jsou náměty vybraných příspěvků čtvrtečního vydání relace, komentářů a poznámek k dění doma i ve světě. A od mikrofonu zdraví Ondřej Konrád. Dobrý den.

  • Názory a argumenty.

  • Nejprve se ale podíváme na to, že se ve středu večer v senátním prezidentském salonku sešli premiér Petr Fiala a předsedové obou parlamentních komor Markéta Pekarová Adamová a Miloš Vystrčil s nově zvoleným prezidentem Petrem Pavlem, který před jednáním řekl, že smyslem schůzky je nastavit parametry budoucích vztahů. To zní poměrně dost obecně. No a ve studiu je se mnou vnitropolitický komentátor ČRo Petr Hartman. Buď zdráv. Dobrý den. Tak ta schůzka je sice jistě užitečná jenom, byť možná trošku předčasná, protože Petr Pavel do funkce bude uveden až devátého března. No ale nicméně co tam asi tak mohlo zaznít?

Více z pořadu