Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Moderní pětibojař Filip Houška: Na Dukle máme skvělou tréninkovou partu. Makáme a bavíme se sportem

Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Moderní pětibojař Filip Houška: Na Dukle máme skvělou tréninkovou partu. Makáme a bavíme se sportem
Moderní pětibojař Filip Houška hostem Vavřince Hradilka na Radiožurnálu Sport

Radiožurnál Sport

Ve studiu Radiožurnálu Sport si s moderátorem Vavřincem Hradilkem povídá moderní pětibojař Filip Houška. Nadějný junior si ze světového šampionátu dospělých přivezl bronzovou medaili ve štafetě. Jak na nejlepší výsledek dosavadní kariéry vzpomíná? Bojuje proti rozhodnutí Mezinárodní federace moderního pětiboje, která chce nahradit disciplínu jízdy na koni za parkur? Užijte si celý rozhovor.
Vavřinec Hradilek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dobré čtvrteční dopoledne na Radiožurnálu sport vám přeje Vávra Hradilek. A můj dnešní host, kterým je na dění nadějným moderní pětibojař. Věkem ještě junior, ale od nedávna je už i držitelem dospělé medaile z MS, které se nedávno konalo v Egyptě, kde vybojoval bronzovou medaili ve štafetě. Filip Houška bude mým dnešním hostem. Ahoj. Filipe.

  • Ahoj. Zdravím všechny posluchače a děkuji moc za pozvání. Tak ty závodíš, je stále mezi juniory.

  • Jak jsem zmínil, i když si už tě teda 21 let, se. Do kolika ještě budeš junior? Je to tak. Tento rok jsem poslední meta v tom pětiboje. Máme v moderním pětiboji ve jménu pepř česnek, tak mi to tam máme takový celkové posunutější v oproti třeba atletice nebo zásadě všem ostatním sportům. A je to tam vlastně kategorie jakoby u 22, to znamená, že ve 21 a ještě já můžu být s těma.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají