Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Trik, který na světě ještě nikdo neodjel, popisuje svůj nový skok snowboardista Hroneš. Snů má několik

Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Trik, který na světě ještě nikdo neodjel, popisuje svůj nový skok snowboardista Hroneš. Snů má několik
Snowboardista Jakub Hroneš a Vavřinec Hradilek

Radiožurnál Sport

Do studia Radiožurnálu Sport přijal pozvání snowboardista Jakub Hroneš. Osmnáctiletý rodák ze Špindlerova Mlýna, který má na svém kontě několik juniorských medailí ze světových i evropských závodů a byl i ve finále Světového poháru, prozradil moderátorovi pořadu Na férovku Vavřinci Hradilkovi, jaké jsou jeho sportovní sny.
Vavřinec Hradilek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Tady je Vávra Hradilek ve studiu Radiožurnálu. Sport jako každý čtvrtek s mým vzácným hostem. Dnes je jim velká naděje českého zimního sportu. Osmnáctiletý snowboardista, rodák ze Špindlu, který má na svém kontě několik juniorských medailí ze světových i evropských závodů a byl i ve finále dospělého svěťáku právě ve Špindlerově Mlýně. Jakub Hroneš je usazen u nás ve studiu.

  • Ahoj. Kubo. Tak vítej. Ahoj. Děkuji moc za pozvání. Tak já musíme nejprve pozdravit i paní učitelky a spolužáky. Přesně tak. Takže jsi si místo školy, v když jsme domlouvali termín, tak si nejdřív musel vyřídit školu, aby si mohl k nám na rozhovor. Tak tak tímto děkujeme, že nám Kubu uvolnili.

  • Děkuji jak za uvolňování teď, tak za uvolňování. Jako vlastně pořád, když snowboardu je to super dní. Takovou. Možná právě proto se chci zeptat. Ty máš venku aktuálně před sebou zimní sezonu.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu