Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Mám větší respekt, ale ne strach, říká skikrosařka Nikol Kučerová. V Rusku bylo po bojkotu závodů dusno

Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Mám větší respekt, ale ne strach, říká skikrosařka Nikol Kučerová. V Rusku bylo po bojkotu závodů dusno
Skikrosařka Nikol Kučerová byla hostem pořadu Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Radiožurnál Sport

Moderátor stanice Radiožurnál Sport Vavřinec Hradilek přivítal ve svém pořadu Na férovku českou skikrosařku Nikol Kučerovou. V rozhovoru si povídali i o tom, proč bude podle třiatřicetileté reprezentantky stále náročnější věnovat se lyžování na ledovcích, ale také k bojkotu závodů v Rusku, když začala invaze na Ukrajinu. Kde se u Kučerové láme hranice mezi respektem a strachem?  Užijte si celý rozhovor. 
Vavřinec Hradilek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Tady Vávra Hradilek ze studia Radiožurnálu. Sport jako každý čtvrtek s mým vzácným hostem. Dnes je jim naše nejlepší skikrosařka a dlouholetá reprezentantka a olympionička, Mgr. historie a hlavně usměvavá dáma. To je Nikol Kučerová, se kterou si následující hodinku budu povídat. Ale Nico.

  • A hever, musím říct, že to bych teďka už čekal někde v horách. Ale jsi tady ve studiu Radiožurnálu. Sport na Vinohradech, tak tě tu vítám a děkuji, že jsi dorazil.

  • Děkuji za pozvání. Jak se připravuješ na závody? No, připravuji sám. Jedna.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají