Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Profesionálů moc nemáme, ale posouváme se, říká gólman florbalových vicemistrů světa Lukáš Bauer

Na férovku s Vavřincem Hradilkem

Profesionálů moc nemáme, ale posouváme se, říká gólman florbalových vicemistrů světa Lukáš Bauer
Florbalista Lukáš Bauer byl hostem pořadu Na férovku

Radiožurnál Sport

Do studia Radiožurnálu Sport přijal pozvání florbalový brankář Lukáš Bauer. V pořadu Na férovku si s moderátorem Vavřincem Hradilkem povídali o nedávném mistrovství světa, kde florbalová reprezentace vybojovala stříbrné medaile, ale i o Bauerově nevšedním koníčku – stavění Lega. Jak vnímá pozici nejzkušenějšího hráče týmu? Věří, že by na nadcházejícím šampionátu mohl český výběr dojít až ke zlatým medailím? Užijte si celý rozhovor.
Vavřinec Hradilek

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Krátce po 10. hodině tady Vávra, Hradilek a opět po týdnu se hlásím ze studia Radiožurnálu. Sport ne si budou na férovku povídat s florbalovým brankářem, českým reprezentantem a hlavně stříbrným medailistou z nedávného skončeného MS. Tam společně s jeho kolegy ve finále nestačil jen na výběr Švédska. Jak právě Švédy strunu v budoucnu sesadit. Jak vzpomíná na nedávný šampionát a proč si v 31 letech stále ujíždí na stavění lega? I o tom si budu povídat s následující hodinu s mým hostem Lukášem Bauerem. Lukáši, tak gratuluji a vítej u nás. Dobrý den. Děkuji za gratulaci. Tak ty jsi byl opět vlastně podruhé zvolen do All Star turnaje jako brankář českého týmu. Tak jak vzpomínáš na toto MS?

  • To mistrovství bylo samozřejmě krásný, až na ten poslední zápas, který se nám moc nepovedl. Ale jinak jinak samozřejmě ty vzpomínky jsou hezký a snažíme se teď potvrzovat nějaký trend toho, že naše výkony jdou nahoru a máme třeba do budoucna šance je to mistrovství vyhrát.

  • Ono vlastně jsem to zmínil v úvodu, ten poslední zápas se Švédy je ty jsi, ty jsi teď říká, že až na ten poslední zápas Švédové jsou ve florbale prostě fenomén. Tak jaký to je proti nim nastoupit ve finále, protože tady na tom MS třeba v té základní skupině nebo i ty zápasy předtím v té sezoně ty Švédové nebyli třeba zrovna tak suverénní, tak proč oni prostě ve finále pak do toho takto nastoupí?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají