Dvacet minut Radiožurnálu

Vondrák: O spolupráci do voleb jsem jednal jen s hnutím STAN. Nezařazeným poslancem ale zůstanu

Dvacet minut Radiožurnálu

Vondrák: O spolupráci do voleb jsem jednal jen s hnutím STAN. Nezařazeným poslancem ale zůstanu
Ivo Vondrák

Radiožurnál

Hnutí STAN půjde příští rok do krajských voleb v Moravskoslezském kraji v koalici Starostové a osobnosti pro kraj s bývalým hejtmanem zvoleným za ANO Ivem Vondrákem a jeho spolupracovníky z krajského zastupitelského klubu OK (Otevření a konstruktivní).  „Jsme nově vznikající hnutí a do voleb už není moc času. Šli jsme do toho s tím, že potřebujeme partnera,“ vysvětluje Vondrák.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Proč jste bývalý moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák rozhodl po odchodu z hnutí ANO spolupracovat s hnutím STAN. Projeví se to i na jeho hlasování v PS. A podporuje současná vláda dostatečně severní Moravu a Slezsko?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu, které vysílá také ČRo Plus, je poslanec a bývalý moravskoslezský hejtman zvolený za hnutí ANO, který oznámil, že v příštích krajských volbách bude lídrem společné kandidátky s hnutím STAN. Ivo Vondrák. Dobrý den. Zdravím vás do ostravského studia ČRo.

  • Dobrý den přeji z Ostravy.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají