Téma dne

Reportér Bartoníček: Prezidentští kandidáti kartu antibabiš hrají minimálně. Poučili se z minulých voleb, že přílišná konfrontace nefunguje

Téma dne

Reportér Bartoníček: Prezidentští kandidáti kartu antibabiš hrají minimálně. Poučili se z minulých voleb, že přílišná konfrontace nefunguje
Soud s Andrejem Babišem a Janou Nagyovou. Andrej Babiš

Plus

Pár dní před Štědrým dnem se znovu vrací před soud kauza Čapí hnízdo. Soud projednává údajný dotační podvod. Obžaloba z něj viní expremiéra Andreje Babiše (ANO) a jeho bývalou spolupracovnici Janu Nagyovou (ANO). Kam se proces posunul od minulého líčení? Co to znamená v čase horké fáze předvolební kampaně?
Martina Mašková

Hosté:
Marie Veselá, redaktorka Českého rozhlasu
Martin Richter, advokát, Katedra trestního práva Právnické fakulty UK
Karel Komínek, odborník na politický marketing, Institut politického marketingu
Radek Bartoníček, reportér Aktuálně.cz

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Dnes pokračuje soud s Andrejem Babišem v kauze Čapí hnízdo. Kam se proces posunout minulého líčení a co to znamená v čase horké fáze předvolební kampaně? Těchto témat se dotkneme v příštích minutách. U mikrofonu je Martina Mašková.

  • Téma dne ČRo.

  • Pár dní před Štědrým dnem se tedy znovu vrací před soud kauza Čapí hnízdo. Zhruba za hodinu bude pokračovat hlavní líčení. Soud projednává údajný dotační podvod. Obžaloba z něj viní expremiéra Andreje Babiše a jeho bývalou spolupracovnici Janu Nagyovou. Podrobnosti z Městského soudu v Praze dodá reportérka Marie Veselá. Marie, dobrý den. Hezké ráno. Začne soud podle plánu? Už jsou všichni účastníci na místě?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají