Pro a proti

Vyslání vojáků na Ukrajinu nemůžeme vyloučit, říká exdiplomat Votápek. Eskaluje to válku, jednejme o míru, oponuje poslanec SPD Kobza

Pro a proti

Vyslání vojáků na Ukrajinu nemůžeme vyloučit, říká exdiplomat Votápek. Eskaluje to válku, jednejme o míru, oponuje poslanec SPD Kobza
Vojenské cvičení v prostoru Hradiště na střelnici Březina

Plus

Podpora Ukrajiny není charita, ale investice do naší vlastní bezpečnosti, řekl generální tajemník Severoatlantické aliance Jens Stoltenberg v den jejího 75. výročí založení. O podpoře Ukrajiny mluví často i mnoho jiných politiků, ale jen málokdo jde tak daleko jako francouzský prezident Emmanuel Macron, který připouští i možnost nasazení západních vojáků na ukrajinském území.
Jan Bumba

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Se bude Jan Bumba. Podpora Ukrajiny není charita, ale investice do naší vlastní bezpečnosti, řekl generální tajemník Severoatlantické aliance Jens Stoltenberg v den, kdy si na to připomínalo 75 let od svého založení. O podpoře Ukrajiny mluví často i mnoho jiných politiků, ale jen málokdo jde tak daleko jako francouzský prezident Emmanuel Macron, který připouští i možnost nasazení západních vojáků na ukrajinském území. Je nutné vzhledem k vývoji války uvažovat i o této možnosti, anebo je nebezpečné o tom mluvit?

  • Pro a proti.

  • Hosty pro a proti jsou poslanec SPD Jiří Kobza. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají