Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Petrem Schwarzem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny páteční komentáře s Petrem Schwarzem
Petr Schwarz, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Zdražování potravin skončilo. Kdo ztratil a kdo vydělal. Smiřování na splátky. Dedolarizace světa. Už začala? Mračna nad německými Zelenými. Prigožin si připravuje pozici po válce.
Petr Schwarz

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Skončilo zdražování potravin, smiřování na splátky aneb co předznamenalo dnes začínající sjezd Sudetoněmeckého krajanského sdružení či jaksi majitelova k neromských žoldáků Prigožin připravuje svou pozici po válce. Nejenom. Tato témata rozeberou v následující půlhodince Názorů a argumentů naši komentátoři. Příjemný a ničím nerušený poslech přeje Petr Schwarz.

  • Názory a argumenty.

  • Začneme ale v obranném resortu. U premiéra Petra Fialy se včera odpoledne setkala ministryně obrany Jana Černochová s náčelníkem generálního štábu Karlem Řehkou. Předseda vlády schůzku s ministryní a náčelníkem armády inicioval poté, co na veřejnost pronikly zprávy o jejich sporech, které měly vést i k Řehkovi, je nabídce rezignace. A o tom teď budu mluvit s komentátorem ČRo Petrem Hartmanem. Dobrý den. Petře, podařilo se situaci uklidnit, alespoň podle toho, co je nyní známo?

Více z pořadu