Názory a argumenty

Poslechněte si všechny nedělní komentáře s Petrem Hartmanem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny nedělní komentáře s Petrem Hartmanem
Petr Hartman, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Jak se vyvíjela celá kauza kolem Petra Hlubučka. Mezi návrhy na státní vyznamenání se objevují jména vyvolávající kontroverze. Dřív politici označovali sociální dávky za parazitismus, dnes vláda vybízí k jejich čerpání. O problémech italské vlády.
Petr Hartman

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Kauze týkající se Starostů a nezávislých, o návrhu na státní vyznamenání, o čerpání sociálních dávek v Česku, o problémech italské vlády. Také o tom uslyšíte v analýzách a názorech, které pro vás připravili renomovaní komentátoři. Pokud možno ničím nerušený poslech tentokrát v neděli vám přeje Petr Hartman.

  • Názory a argumenty.

  • Kauza kolem dnes už bývalého náměstka pražského primátora Petra Hlubučka poškodila pověst Starostů a nezávislých, vedla k výměně v čele resortu školství a také oživila diskusi o podivném propojení politiky s podnikateli. Bývalého generálního ředitele TV Nova Jana Vávru potom inspirovala k zamyšlení nad tím, jak se celá kauza vyvíjela.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají