Interview Plus

Decroix: Sněmovna odvádí kvalitní práci, ale před kamerami se některým poslancům vypne mozek

Interview Plus

Decroix: Sněmovna odvádí kvalitní práci, ale před kamerami se některým poslancům vypne mozek
Eva Decroix (ODS)

Plus

Nejsilnější vládní strana ODS má i po víkendovém kongresu stejné vedení, až na novou tvář na místě místopředsedkyně, kterou se stala poslankyně Eva Decroix. „Máme v ODS ženy – krásné, úspěšné a sebevědomé – a máme jich tam hodně. Bohužel nebyly vidět na nejvyšších pozicích, tak proto možná voliči měli pocit, že ženy v ODS nemáme. A možná i svou kandidaturou jsem chtěla ukázat opak,“ říká v Interview Plus.
Šárka Fenyková

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Věřím, že ODS by ženský pohled slušel, řekla ve svém kandidátském projevu na místopředsedkyni ODS Eva Decroix. A myslí si to zřejmě i její spolustraníci, protože jí následně zvolili, co podle ní dělají občanští demokraté dobře, co by měli naopak změnit a čím by chtěla oslovovat mladé voliče? Dobrý poslech přeje Šárka Fenyková.

  • Interview Plus.

  • Do jihlavského studia ČRo zdravím dnešního hosta, nově zvolenou místopředsedkyně ODS, poslankyni, první místopředsedkyni poslaneckého klubu ODS, ale také advokátku Evu Decroix. Dobrý den.

Více z pořadu