Interview Plus

Nepodporujeme izraelskou společnost, ale jen její vládu. U Slovenska přitom děláme pravý opak, míní novinářka Uhlová

Interview Plus

Nepodporujeme izraelskou společnost, ale jen její vládu. U Slovenska přitom děláme pravý opak, míní novinářka Uhlová
Saša Uhlová

Plus

Stovky českých umělců podepsali výzvu vládě a prezidentovi, aby podpořili příměří v Pásmu Gazy. Upozorňují na to, že přestože izraelská armáda opakuje, že se snaží postupovat ohleduplně vůči civilistům, počet kolaterálních obětí stále stoupá. Jednou z ústředních osobností této iniciativy je zpěvák Tomáš Klus. Proč se na něj kvůli vystoupení na podporu Palestinců snesla taková kritika? V Interview Plus odpovídá Saša Uhlová, redaktorka serveru A2larm.
Jan Bumba

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Podepsali výzvu vládě a prezidentovi, aby podpořili příměří v pásmu Gazy. Upozorňují na to, že přestože izraelská armáda opakuje, že se snaží postupovat ohleduplně vůči civilistům, počet tzv. kolaterál nich obětí stále stoupá. Jednou z ústředních osobností této iniciativy je zpěvák Tomáš Klus. Proč se na něj kvůli vystoupení na podporu Palestinců snesla taková kritika? Dobrý poslech přeje Jan Bumba.

  • Interview Plus.

  • Hostem interview je redaktorka časopisu alarm Saša Uhlová. Dobrý den. Dobrý den. Vy jste se ve svém textu na alarmu Tomáše Kluse zastal. A co vám především vadí na té kritice, které se mu v médiích dostalo?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají