Osobnost Plus

V Kremlu už otvírají šampaňské. Po Orbánovi teď mají Fica a Pellegriniho, myslí si bývalý politik Kňažko

Osobnost Plus

V Kremlu už otvírají šampaňské. Po Orbánovi teď mají Fica a Pellegriniho, myslí si bývalý politik Kňažko
Milan Kňažko, slovenský herec a bývalý kandidát na slovenského prezidenta

Plus

„Výsledek slovenských prezidentských voleb byl pro mne celkem překvapením, a to velmi nepříjemným. Protože jsem věřil, že se většina voličů na Slovensku vzpamatuje. Protože stojíme na křižovatce, a buď se vrátíme do minulosti, nebo budeme pokračovat na cestě, na kterou jsme se vydali po roce 1989,“ říká bývalý politik, bývalý kandidát na slovenského prezidenta a herec Milan Kňažko.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Pellegrini je zlo s lidskou tváří a Ficův mutant, řekl ještě před slovenskou prezidentskou volbou. Můj dnešní host a nový slovenský prezident Pellegrini hned po volbách prohlásil, že jeho vítězství upevní vládu premiéra Roberta Fica a vládní koalici. Vláda se nemusí obávat, že z prezidentského paláce vznikne oportunistické centrum, které vládě bude škodit, uvedl nově zvolený prezident Slovinska. A mým dnešním hostem je bývalý kandidát na slovenského prezidenta, dlouholetý politik, tvář slovenského listopadu a herec Milan Kňažko. Vítám vás tady.

  • Dobrý den. Děkujeme. Dobrý den. Hrajeme. Hezký den v plusu, přeje Barbora Tachecí.

  • Osobnost. Plus.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají