Host Lenky Vahalové

S otužováním začněte vlažnou sprchou. Pobyt v ledové vodě vám vyplaví hormon štěstí, radí instruktor Wim Hofovy metody Robi Chadim

Host Lenky Vahalové

S otužováním začněte vlažnou sprchou. Pobyt v ledové vodě vám vyplaví hormon štěstí, radí instruktor Wim Hofovy metody Robi Chadim
Robi Chadim

Rádio Praha

Několik let žil v Austrálii, surfoval, fotil, pracoval u filmu i v realitách. Pak potkal svoji nynější manželku Kamilu neboli kuchařku Kamu a společně procestovali svět. Během toho vzniklo několik knih s recepty a také se poprvé setkali s Wim Hofovou metodou. Dnes je Robi Chadim instruktorem této metody. Ve studiu Rádia Praha mluvil o dechových cvičeních i o tom, jak se začít otužovat.
Lenka Vahalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Krásný den s Lenkou Kabrhelovou. Posloucháte rádio Praha a se mnou ve studiu už je jaro. By Chadim, na tě zdravím. Ahoj.

  • Hezký den. Zdravím všechny úplně na úvod. Před pár měsíci tu byla tvoje žena. A kam už barevná kuchařka Kamila Rundusová? Nejbarevnější k nejbarevnější kuchařka teď taky Kamila Chadim. Teď tu mám tebe a naše dnešní hlavní téma. Proč jsem si tě pozvala a co mě opravdu zajímá a je leden 2024, tak se to i hodí. Tak je otužování. Ale než se k tomu dostaneme, tak úplně na úvod, kdo je, kdo by Chadima? Já vím, že se dokonce, že jsi surfař, jestli fotograf, že si dokonce dělal v realitách.

  • No, já jsem vlastně dělal i u filmu dlouho a celá moje Jurný vlastně začala někdy v 21, kdy jsem se zamiloval do sejfu. Vzdáleně. Protože jsem celý život závodně plaval, miloval jsem vodu, tak jsem hrozně chtěl někam odcestovat, tak jsem odcestoval do Austrálie na rok se naučit anglicky i kvůli filmu, že jsme začali dělat i nějaký filmy a měl jsem jako angličtinu ze střední školy. No a zamiloval jsem se, takže jsem tam zůstala sedm let a po sedmi letech jsem se vrátil. Neviděl jsem se ze sebou, jestli tam teda žít, nebo nežít, a začal. Zamiloval jsem si spát Austrálii, Austrálie. Byl jsem rok v Sydney a šest let na Gold Coastu. Nám na východním pobřeží Austrálie. Kdo úžasný úžasný život, že vám mládenec, který tam jsem studoval bojový umění v Ing. John historii bojový umění. No a pak jsem se vrátil do Čech a neviděl jsem co. A kamarádi mě oslovili. Hellerovi. Kdy jsi takový komunikativní? Toto my zakládáme realitu, pak do toho s námi. No a my jsme 11 firmu. Byli jsme docela úspěšný. Zašli jsme v roce 2008, kdy přišla globální finanční krize. My jsme to ustáli, protože se mne trošku jiný ten ten Prahu či k těm lidem. A dělal jsem to 11 let a bylo to fakt zajímavý. Prodávali jsme nemovitosti, vykupovali, zprostředkovávali, zrekonstruovali, tak to bylo fajn. No a pak jsem potkal kabelku a a to, že změnil můj život, se změnil, protože jsem vždycky chtěl být u toho filmu teď, kam dopisovala tu knihu první a chtěla to dělat s vydavatelem. A já, jelikož jsem byl celou dobu v byznysu, tak jak jsem zjistil, kolik ty a vydavatelé si berou, že vlastně tomu umělci, kdo napíše knihu nebo vydá, zůstane třeba 10 %. Tak jsem říkal to není možný, to nebudeme dělat. A najednou přišel to ten Instagram tam podívat. Contin, já budu natáčet videa, budeme spolu cestovat. No a takto začala vlastně na náš život společný, že během jednoho týdne nebo 14 dnů jsme se spojili.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají