Host Lenky Vahalové

Neznám podmínky, ve kterých by se nedalo uvařit dobré jídlo, říká kuchař Jiří Hilgart

Host Lenky Vahalové

Neznám podmínky, ve kterých by se nedalo uvařit dobré jídlo, říká kuchař Jiří Hilgart
Jiří Hilgart

Rádio Praha

Jiří Hilgart je privátní kuchař, principál cirkusu Smoke & Fire a také symfonický muzikant na odpočinku. Před devítí lety si také téměř vyvařil titul MasterChefa. „Soutěž mi otevřela dveře dál, to musím uznat,“ říká v pořadu Host Lenky Vahalové.
Lenka Vahalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Hezké poledne. Posloucháte rádio Praha a doufám, že jste milovníci dobrého jídla, protože právě dnes to bude o dobrém jídle a také o vaření. Mým hostem bude kuchař Jiří Hilgart. Společně budeme zvát na smutkem fajn akademii také na konec léta. To se můžete už teď těšit na svou Kent Pfeifer úst fest. A jak si doma připravit opravdu vynikající Burger? Tak nejen o tom uslyšíte už za chvíli.

  • Krásný den s Lenkou Kabrhelovou. Posloucháte rádio Praha a se mnou už je Jiří Hilgart. Krásný den. Dobrý den. Kuchař. Ale taky máte za sebou spoustu dalších aktivit. Kdybychom vás měli posluchačům představit, tak kdo je Jiří Hilgart?

  • Těžší otázka tomu, že duben svíráku. Mohla bys to?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu