Host Lenky Vahalové

Forman měl i své stinné stránky. Snažili jsme se je v nové hře zachytit citlivě, říká Adéla Laštovková

Host Lenky Vahalové

Forman měl i své stinné stránky. Snažili jsme se je v nové hře zachytit citlivě, říká Adéla Laštovková
Adéla Laštovková Stodolová

Rádio Praha

Adéla Laštovková Stodolová je tanečnice, choreografka a režisérka, která aktuálně připravuje novou hru s názvem Forman. Ta je po Medě, Werichovi a Martě další z řady počinů autorského týmu tvořící na Letní scéně Musea Kampa.
Lenka Vahalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Posloucháte rádio Praha a za chvíli přijde režisérka a taky choreografka Adéla Laštovková Stodolová a budeme zvát na úplně novou inscenaci s názvem Forman. Tu bude Adéla uvádět na Letní scéně Musea Kampa. Hezký poslech.

  • Krásný den s Lenkou Kabrhelovou. Posloucháte rádio Praha a se mnou ve studiu už je Adéla Laštovková Stodolová. Já vás zdravím. Dobrý den. Dobrý den. Režisérka. A vy už máte na kontě medu, Martu Wericha a teď to bude Forman. 18. a 19. června bude premiéra. Tak asi jednoduše. Proč teď Forman?

  • No proč Forman? Tak Daniela Sodomová, která je producentka Kampy, tak vždycky hledá osobnost, která se nějakým způsobem s tou Kampou souvisí. Forman, když natáčel a má jde. Ale když se vrátil vlastně poprvé do Čech po té dlouhý době, co byl v zahraničí, tak prý si odskakoval na toalety.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají