Dvacet minut Radiožurnálu

STAN by se měl vzdát ministerstva vnitra, je to minimální požadavek, namítá poslanec Mašek z ANO

Dvacet minut Radiožurnálu

STAN by se měl vzdát ministerstva vnitra, je to minimální požadavek, namítá poslanec Mašek z ANO
Vicepremiér a ministr vnitra Vít Rakušan (STAN)

Radiožurnál

Poslanec hnutí ANO Jiří Mašek chce, aby se sněmovní bezpečnostní výbor zabýval kauzou Dozimetr a potenciálním střetem zájmů ministra vnitra Víta Rakušana. Co si od sněmovního jednání slibuje? Opravdu má ministr vnitra možnost reálně ovlivnit vyšetřování kriminální kauzy? Byli poslanci ANO stejně přísní i při kauzách, které se týkaly jejich hnutí? A za jakých okolností by opozice vyvolala hlasování o nedůvěře vládě? Poslechněte si rozhovor Tomáše Pancíře.
Tomáš Pancíř

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Poslanec hnutí ANO Jiří Mašek chce, aby se sněmovní bezpečnostní výbor zítra zabýval kauzou dozimetr a potenciálním střetem zájmů ministra vnitra Víta Rakušana. Co si od sněmovního jednání slibuje? Opravdu má ministr vnitra možnost reálně ovlivnit vyšetřování kriminální kauzy? Byli poslanci ANO stejně přísní i při kauzách, které se týkaly jejich hnutí? A za jakých okolností by opozice vyvolala hlasování o nedůvěře vládě?

  • Dnešním hostem 20 minut Radiožurnálu je poslanec hnutí ANO, místopředseda sněmovního výboru pro bezpečnost Jiří Mašek. Dobrý den. Zdravím vás do královéhradeckého studia ČRo.

  • Dobrý podvečer vám i posluchačům.

Více z pořadu