Až na dřeň

Zdědila jsem chuť k jídlu a smysl pro humor. Všechno další jsem si v životě musela obstarat sama, vypráví herečka Zlata Adamovská

Až na dřeň

Zdědila jsem chuť k jídlu a smysl pro humor. Všechno další jsem si v životě musela obstarat sama, vypráví herečka Zlata Adamovská
Zlata Adamovská

Rádio Praha

Roky patří mezi naše nejpopulárnější herečky. Na svém kontě má celou řadu rolí, ale také okamžiků, které ovlivnily její další životní cestu. Nejen o nich se v pořadu Až na dřeň rozpovídala Zlata Adamovská.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • S Kateřinou Kubešovou.

  • Vystudovala pražskou konzervatoř a během své kariéry ztvárnil obrovské množství rolí před kamerou, v divadle i v dabingu. Roky patří mezi naše nejznámější herecké tváře. Nejen o hraní, ale také o životních kotrmelcích bude už za chvíli mluvit Zlata Adamovská. Kateřina Kubalová přeje dobrý poslech. Naším vzácným hostem dnes je herečka Zlata Adamovská. Dobrý den vám přeji. Dobrý den. Co všechno teď aktuálně děláte? Čím máte plný diář?

  • Můj diář. No já ho mám vždycky ráda, když je takový volnější. Sice, ale teď se mě hodně zaplňuje. Na jaro hodně pracovně, protože nejen že jsem už 18. rokem seriálu ordinace v růžové zahradě, ale přibyde mi další práce, další seriál, který se jmenuje milionáři a který se bude točit až do července, takže to bude souběh takových těchto dvou prací. Do toho mám divadelní představení, divadelní zájezdy, dabingy. No a pak já už mám nebo spíš dbám na to, abych měla čas, tak i pro sebe, abych měla volno, abych mohla někde regenerovat a nabírat. Takže ten diář je prostě v permanentně plné jich.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají