Až na dřeň

Na konzervatoř jsem šel tátovi na truc. Až pak jsem zjistil, jak divadlo miluji, říká Martin Donutil

Až na dřeň

Na konzervatoř jsem šel tátovi na truc. Až pak jsem zjistil, jak divadlo miluji, říká Martin Donutil
Martin Donutil

Rádio Praha

Martin Donutil se narodil do rodiny známého herce, svoje místo v herecké branži si vydobyl i on sám. Hrál v brněnské Huse na provázku, v Národním divadle a objevil se i na televizních obrazovkách. V pořadu Až na dřeň se herec Martin Donutil rozpovídal o tom, jaká byla jeho puberta, jak se mu vyrůstalo se slavným tátou nebo jak se vyrovnal se ztrátou očekávaného děťátka.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A šířeji s Kateřinou.

  • Se do rodiny známého herce a své místo na slunci si v herecké branži vydobyl i on sám. Hrál například v brněnské Huse na provázku, v Národním divadle a objevil se i na televizních obrazovkách. Aktuálně ho můžeme vidět třeba v hořké komedii soused pražském divadle Rokoko. Naším hostem bude už za chvíli herec Martin Donutil. Jak se mu vyrůstalo se slavným tátou a co mu pomohlo překonat bolest ze smrti očekávaného děťátka? I o tom budeme mluvit. Kateřina Kubalová zdraví od mikrofonu. Herec Martin Donutil je dnes hostem pořadu až na dřeň. Dobrý den. Dobrý den. My se scházíme měsíc a kousek po vaší poslední premiéře v pražském divadle Rokoko. Jaké máte dojmy z té hry s premiéry věk?

  • Je obecně prožíváte? Já si myslím, že se nám to povedlo. Já hrozně rád, už jsem to několikrát říkal. Pracuji s naším uměleckým šéfem Michalem Dočekalem, takže každá ta práce je pro mě vždycky zábavná, protože jsem se mohl potkat s takovým pánem, jako je Mirek Hanuš. To je samozřejmě další velký plus. A vedle toho tam samozřejmě hlavní část toho je, že tam hraje i moje žena, takže jsme byli spolu a my nějak sebe nemáme dost, takže kdykoli my pracujeme spolu, tak jsme rádi. A pak tam bylo samozřejmě spousta mých jako skvělých kolegů ze souboru, s kterými taky se všemi moc rád pracuji, takže to zkoušení bylo super. Myslím si, že výsledek se podle ohlasů docela povedl a byla to pro mě zase jako nová zkušenost zkusit si nějakou takovou klasickou konverzační věc.

Více z pořadu