Až na dřeň

Divadlo je pro mě úplně jiný druh adrenalinu než zpívání, říká Šárka Vaňková

Až na dřeň

Divadlo je pro mě úplně jiný druh adrenalinu než zpívání, říká Šárka Vaňková
Šárka Vaňková

Rádio Praha

Do povědomí lidí ji vystřelila účast v první řadě Superstar, ve které byla stříbrná. Od té doby uplynulo dvacet let a má za sebou řadu celou koncertů, alb, muzikálových i činoherních rolí, ale také proher a pádů. O své životní cestě se v pořadu Až na dřeň rozpovídala zpěvačka a herečka Šárka Vaňková.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A šířeji s Kateřinou.

  • Kubešovou odmala miloval a v tu dobu, když jí bylo 16, přihlásila se do superstar první řadě soutěže. Skončila stříbrná. Jako showbyznysu se rozjelo. Dnes už není žádná vyjukaný holka. Má za sebou řadu rolí i pádů. Nejen o nich bude už za chvíli mluvit Šárka Vaňková. Kateřina Kubalová přeje dobrý poslech. Herečka a zpěvačka Šárka Vaňková je dnes milým hostem pořadu až na dřeň. Dobrý den. Dobrý den. Čím teď tak nejvíce žijete? No tak máme po premiéře takového hudebního love story bestiář, takže jsem ještě pořád jakoby plná emocí s premiéry, protože se představení povedlo. Je to krásný představení, takže tam jsem pořád takový dozvuky příjemný. Do toho žiji tím, že už se konečně začíná oteplovat. No a žiji vlastně každým dnem, vždycky se těším na nový den, co přinese, koho potká. Misi se třeba něco podaří atd..

  • Kde jsi to vlastně na tom jevišti víc užíváte, když zpíváte nebo když hrajete činohru, protože i tam jste teď už dost dlouho doma? Těžko říct.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají