Až na dřeň

Jana Doleželová: Soutěžila jsem a zároveň se chystala na zakončení studia. Dva roky mám proto jako v mlze

Až na dřeň

Jana Doleželová: Soutěžila jsem a zároveň se chystala na zakončení studia. Dva roky mám proto jako v mlze
Jana Doležalová

Rádio Praha

Svůj život dělí na etapu před Miss a po Miss, před dcerou a po dceři. Někdejší královna krásy dnes pracuje pro síť lékáren, moderuje, věnuje se své dceři a nedávno pokřtila zpěvník pro děti, na kterém si s dcerou zazpívala dvě písničky. Hostem pořadu Až na dřeň byla Jana Doleželová.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A šířeji s Kateřinou Kubešovou.

  • Vystudoval farmacii, vyhrála Miss, provozovala vysněné lékárny, zdravotnictví i světu krásy zůstala věrná dodnes. Kromě toho také moderuje a na 100 % se věnuje své dceři. Naším hostem bude už za chvíli Jana Doleželová. Kateřina Kubalová vám přeje dobrý poslech.

  • Do našeho studia dnes přišla moderátorka Jana Doležalová. Dobrý den vám přeji. Dobrý den. Já jsem řekla moderátorka, ale ono je toho, co děláte, vlastně daleko daleko víc. Co všechno je ve vašem portfoliu v rámci toho moderování moderuji převážně tiskové konference, kongresy, plesy, teambuilding i dva golfové turnaje, ale pak se věnuje také farmacii jako lékárnice. Dřív jsem provozovala tři lékárny, měla jsem vlastně devět let vlastní provozovny a teď pracuji v největší sítí lékáren a která je v Čechách a pracuji v oblasti marketingu a v podstatě píšu populárně naučné články pro veřejnost, dělám taková edukační videa. Potom třeba měřím lidem Indii na běžeckých závodech, což je takové vyšetření tělesných proporcí dál třeba sem na preventivní akci Stan proti melanomu každoročně, takže těch aktivit, ty aktivity jsou takové různorodé. A pak ještě jsem například v dozorčí radě Nemocnice Říčany. A také v Říčanech se věnuji práci pro město, takže například vítá občánky anebo oddávám. Jsem ve školské radě, takže ta moje práce taková velmi různorodá.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu