Až na dřeň

David Laňka: Díky setkání se smrtí jsem dnes klidný

Až na dřeň

David Laňka: Díky setkání se smrtí jsem dnes klidný
David Laňka

Rádio Praha

Píše knihy pro děti, točí filmy pro dospělé – to je ve zkratce David Laňka. Podepsaný je například pod snímkem Spolu nebo pod nejnovějším filmem Jedna noc. Jak spisovatele a filmaře ovlivnily roky strávené v Afghánistánu a z čeho se vypsal ve svých knihách? I o tom mluvil David Laňka v pořadu Až na dřeň.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A šířeji s Kateřinou Kudějovou na.

  • Psal celou řadu knih pro děti i pro dospělé a působí také jako producent, scénárista a režisér. Pod jeho režijním vedením vznikl třeba ten spolu nebo aktuální snímek. Jednat nejen o práci bude už za chvíli mluvit David Laňka. Kateřina Kubalová přeje dobrý poslech. A režisér David Laňka je dnes hostem pořadu až na dřeň.

  • Dobrý den. Dobrý den. Jsme tady hlavně proto, že teď v kinech váš nejnovější film jet na noc. A to je další z takových ožehavých témat, které otevíráte na filmovém plátně. Film spolu také nebyl úplně jednoduchá záležitost. Co vás k tomu vede?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají

Vybíráme z e-shopu Českého rozhlasu