Až na dřeň

Režie byla můj sen. Tuhle životní etapu si posledních pět let neuvěřitelně užívám, vypráví režisérka filmu Matka v trapu Hana Hendrychová

Až na dřeň

Režie byla můj sen. Tuhle životní etapu si posledních pět let neuvěřitelně užívám, vypráví režisérka filmu Matka v trapu Hana Hendrychová
Hana Hendrychová

Rádio Praha

V roce 2019 debutovala celovečerním snímkem Můj příběh, letos se mohou diváci bavit i zamýšlet nad Matkou v trapu. V pořadu Až na dřeň se producentka a režisérka Hana Hendrychová rozpovídala nejen o sžívání s českým showbyznysem, ale také o svých cestovatelských zkušenostech.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • S Kateřinou.

  • Dlouhé roky se věnovala produkci, studovala i pracovala v zahraničí. Během cest po světě sbírala filmařské zkušenosti a v roce 2019 debutoval celovečerním snímkem můj příběh. Aktuálně běží v kinech její nejnovější film Matka v trapu. Nejen o práci bude už za chvíli mluvit režisérka Hana Hendrychová. Kateřina Kubalová přeje dobrý poslech. Režisérka Hana Hendrychová je dnes hostem pořadu až na dřeň. Dobrý den. Vám přeji. Dobrý den. O vás se dá mimo jiné dočíst, že jste režisérka, producentka, scénáristka a kreativec.

  • Mě by docela zajímalo, jak se to člověku stane, že je kreativci m a vším tím, co jsem teď říkal.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají