Až na dřeň

O maminku jsem pečovala tři roky a jela nadoraz. Po její smrti jsem křehčí, přiznává herečka Eva Leinweberová

Až na dřeň

O maminku jsem pečovala tři roky a jela nadoraz. Po její smrti jsem křehčí, přiznává herečka Eva Leinweberová
Eva Leinweberová

Rádio Praha

Upozornila na sebe mimo jiné třeba rolemi ve filmu Účastníci zájezdu či v seriálu Vzteklina nebo Osada. Dobře ji znají také divadelní diváci. Co ji na herectví stále tak baví? A jak ji proměnily náročné roky, během kterých pečovala o umírající maminku? I o tom mluvila v pořadu Až na dřeň herečka Eva Leinweberová.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • S Kateřinou.

  • Kubešovou. Rodačka z Prostějova odstartovala svou kariéru v brněnské Huse na provázku. Poprvé na sebe výrazně upozornila rolí je to ve filmovém hitu účastníci zájezdu a úspěchy sklízeli i seriály vzteklina či osad. A naším hostem bude už za chvíli herečka Eva Leinweberová. Herečka Eva Leinweberová je dnes hostem pořadu až na dřeň. Dobrý den. Dobrý den. Povězte mi, na jakých jevištích vás teď vlastně aktuálně můžeme vidět? Je tak aktuálně v minorů, což je nejstarší divadlo, v kterým jsem hostovala v Národním divadle, na Nové scéně a v městských divadlech pražských a ještě hrou v Žižkovským divadle. Jak je to vlastně je být?

  • Na volné noze teď už 20 let. No, myslím si, že je to svoboda a zároveň je to obrovský stres, jestli práce bude, jestli se bude dařit. Má to svá pro i proti.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají