Až na dřeň

Moje nejčastější kritika po jakékoliv roli byla, že jsem mile překvapil, směje se dvojnásobný držitel Ceny Thálie Tomáš Savka

Až na dřeň

Moje nejčastější kritika po jakékoliv roli byla, že jsem mile překvapil, směje se dvojnásobný držitel Ceny Thálie Tomáš Savka
Tomáš Savka

Rádio Praha

Někdejší finalista SuperStar i dvojnásobný držitel Ceny Thálie – to všechno je Tomáš Savka. Čerstvému čtyřicátníkovi se prý daří nejlépe v jeho dosavadním životě. Hraje v divadle, zpívá s Hudbou Hradní stráže a Policie České republiky i se svou kamarádkou Radkou Fišarovou. V pořadu Až na dřeň mluvil nejen o svých hudebních začátcích, ale také o rodičovství nebo o smrti.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • S Kateřinou.

  • Kubešovou. Jako kluk žil v západních Čechách, dnes pendluje mezi Prahou, Plzní a Ostravou. Jedna věc je ale už 40 let v jeho životě stejná láska k hudbě. Někdejší finalista soutěže Česko hledá superstar je jako doma nejen v muzikálech, za které už získal mnohá ocenění. Hostem pořadu až na dřeň bude už za chvíli Tomáš Savka. Kateřina Kubalová přeje dobrý poslech.

  • Jsem opravdu moc ráda, že tady dneska můžu přivítat zpěváka Tomáše Savku. Dobrý den. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají