Až na dřeň

Do kin vletí Smršť režiséra Petera Bebjaka. Mou největší životní smrští byla smrt maminky, když mi bylo 12 let, přiznává

Až na dřeň

Do kin vletí Smršť režiséra Petera Bebjaka. Mou největší životní smrští byla smrt maminky, když mi bylo 12 let, přiznává
Peter Bebjak

Rádio Praha

Pod jeho režijním vedením vznikly třeba úspěšné seriály Devadesátky, Herec či Případy 1. oddělení. Televizní minisérie Matematika zločinu mu nedávno vynesla Českého lva a už 4. dubna vstoupí do kin jeho nový film Smršť. Proč ho baví hledat příčinu zla? Proč odmítá bydlet v přízemí? A jak s jeho životem zamával odchod maminky? I o tom v pořadu Až na dřeň promluvil Peter Bebjak.
Kateřina Kubalová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • S Kateřinou.

  • Kubešovou. Vystudoval herectví, ale našel se ve filmové režii. Je podepsaný třeba pod seriály devadesátky, případy prvního oddělení či herec. Natočil také celou řadu filmů. Nejnovější z nich smršť s Annou Geislerovou a Tomášem Maštalířem vstoupí do kin co nevidět. Nejen o filmu bude už za chvíli mluvit režisér Peter Bebjak. Kateřina Kubalová přeje dobrý poslech. Režisér Peter Bebjak je dnes hostem pořadu až na dřeň.

  • Dobrý den. Dobrý den. My se scházíme vlastně těsně před tím, než vletí do českých i slovenských kin smršť. Kdy přesně to bude?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají