Stadiony

Prohlídka Střeleckého ostrova se sportovním sekretářem a sportovním manažerem Milan Čadkem. Nesestřihaná verze. (7/8)

Stadiony

Prohlídka Střeleckého ostrova se sportovním sekretářem a sportovním manažerem Milan Čadkem. Nesestřihaná verze. (7/8)
IMG_0060-clanek.jpg

Radiožurnál Sport

Střelecký ostrov je moderní menší stadion, kterému první liga prostě sluší a zaslouží si ji. Díky rozsáhlým rekonstrukcím, která začaly v roce 2003 se stal Střelecký ostrov respektovaným místem pro fotbal s ambicí hostit i mezinárodní zápasy juniorských celků České reprezentace. Velkou odměnou za jeho povedenou rekonstrukci mu byla návštěva českého reprezentačního áčka v roce 2011 v podobě kvalifikačního utkání na Mistroství Evropy s Lichtenštejnskem.  Střelecký ostrov má v současné době kapacitu přes 6.500 sedících diváků. kteří mohou pro sledování utkání využít tři nově postavené tribuny nebo se usadit na zrekonstruovanou hlavní západní tribunu z roku 1972. 

Pozor. Posloucháte nesestřihanou verzi, která je součástí bonusového materiálu podcastové série Stadiony s Martinem Minhou. Celou si ji můžete poslechnout v aplikaci mujRozhlas.

Multimediální prohlídky stadionů včetně fotek, kvízů nebo omalovánek

Pokud se na stadiony chcete s Martinem Minhou také podívat, můžete navštívit webový speciál sport.rozhlas.cz/stadiony, kde jsou fotografie, videa a další multimediální obsah.

Ostatní také poslouchají