Stadiony

Prohlídka stadionu U Nisy s ředitelem komunikace Tomášem Čarnogurským. Nesestřihaná verze. (6/8)

Stadiony

Prohlídka stadionu U Nisy s ředitelem komunikace Tomášem Čarnogurským. Nesestřihaná verze. (6/8)
Ředitel komunikace Tomáš Čarnogurský provází Martina Minhu na stadionu U Nisy

Radiožurnál Sport

Tomáš Čarnogurský působí v marketingovém a obchodním oddělení Slovanu Liberec jako ředitel komunikace. Zároveň je dlouholetým fanouškem Slovanu od svých studijních let a v předchozích letech vedl fanklub tohoto klubu.

Stadion u Nisy byl postaven v roce 1933 a stal se domovem českého klubu Slavia Liberec, která se později společně s Tatranem spojila do nového oddílu Jiskry a následně v roce 1958 právě do Slovanu Liberec. Původně se stadionu říkalo „Pod chudobincem“, protože nad současnou hlavní tribunou stával chudobinec, dnešní Domov mládeže. Stadion u Nisy, ale nebyl vždy hlavním domovem fotbalistů Slovanu. Několikrát ve své historii museli využít azylu Městského stadionu, a to v období, kdy se stadion u Nisy rekonstruoval nebo kdy nevyhovoval podmínkám soutěže.  

 

Pozor. Posloucháte nesestřihanou verzi, která je součástí bonusového materiálu podcastové série Stadiony s Martinem Minhou. Celou si ji můžete poslechnout v aplikaci mujRozhlas.

Multimediální prohlídky stadionů včetně fotek, kvízů nebo omalovánek

Pokud se na stadiony chcete s Martinem Minhou také podívat, můžete navštívit webový speciál sport.rozhlas.cz/stadiony, kde jsou fotografie, videa a další multimediální obsah.

Ostatní také poslouchají