Stadiony

Bonus / legendární letenský stadion Sparty si budete moc projít se správcem Antonín Křížem a Lukášem Pečeněm z PR letenských (10/8)

Stadiony

Bonus / legendární letenský stadion Sparty si budete moc projít se správcem Antonín Křížem a Lukášem Pečeněm z PR letenských (10/8)
Generali Česká pojišťovna Arena (AC Sparta Praha) – historicky nejúspěšnější ligový tým a druhý největší ligový stadion

Radiožurnál Sport

Interiér pražské Letné vám ukáže také Antonín Kříž, který se o stadion začal starat v roce 1991 a v současnosti je jeho manažerem, což znamená, že zodpovídá za veškerou údržbu a provoz. „Jsem na něj pyšný. Je kvalitní a pěkný, ale je na něm bohužel vidět zub času. Pořád je to ale stadion, který ve v Česku špičkový,“ tvrdí v rozhovoru s Martinem Minhou. Martin Minha si také další části stadionu projde s Lukášem Pečeněm. 

Lukáš Pečeně je bývalým redaktorem České televize a už čtvrtým rokem je součástí PR týmu fotbalové Sparty. 

Antonín Kříž se začal starat o letenský stadion už v roce 1991. V současnosti je manažerem stadionu, což v praxi znamená, že zodpovídá za veškerou údržbu a provoz sparťanského stánku. Zároveň je také hlavním pořadatelem při zápasech na Letné. 

Pozor. Posloucháte nesestřihanou verzi, která je součástí bonusového materiálu podcastové série Stadiony s Martinem Minhou. Celou si ji můžete poslechnout v aplikaci mujRozhlas.

Multimediální prohlídky stadionů včetně fotek, kvízů nebo omalovánek

Pokud se na stadiony chcete s Martinem Minhou také podívat, můžete navštívit webový speciál sport.rozhlas.cz/stadiony, kde jsou fotografie, videa a další multimediální obsah.