Seriál Radiožurnálu

Roger Federer (12/22)
Roger Federer se loučí na Laver Cupu

Radiožurnál

Přezdívalo se mu gentleman na kurtu. Letos Roger Federer i kvůli problémům s operovaným kolenem ukončil kariéru. „Byl a je právem ikonou našeho tenisového světa. Je elegantní, hraje krásně i technicky a takticky. Vždycky bude hvězda našeho sportu,“ popsala Petra Kvitová. Závěrečný zápas sehrál se svým kolegou i protivníkem Rafaelem Nadalem. Jaký byl na začátku své kariéry? Poslechněte si celý díl seriálu.
Jaroslav Plašil

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Byl právem a je právem takovou ikonou našeho tenisového světa. Je elegantní, prostě hraje krásně i technicky takticky a je to prostě takový efekt gentleman na tom kurtu a vždycky bude prostě taková naše hvězdné sportovce.

  • Je vybalit Nike seznámili. Tak říci tak jsme s tím s nadějemi Bali a moji být uvedeno. Nemyslím, že by mládě a sérii.

  • Když jsme se potkali, tak vždycky pozdravil, vždycky se usmál. Byl takový jako lidský a takto se na něj hrozně vlastně vážím. Nikdy nerozbil raketou na kurtu, nechoval se nijak jako špatně. Asi nejlepší vzpomínku mám teď, když jsme slavili 100 let. Centr. Toto vezmi, vede mnohdy vlastně jsme si popovídali a a toto je mi hodně. Naznačil, že obecně skončí tím, že prostě ta kolena není v pořádku. A a tak jako byla poslední a nejlepší si vzpomínka.

Ostatní také poslouchají