Pro a proti

Babiš nahrává Rusku, říká Pekarová Adamová. Podporovat Ukrajinu neznamená vše odkývat, nesouhlasí Havlíček

Pro a proti

Babiš nahrává Rusku, říká Pekarová Adamová. Podporovat Ukrajinu neznamená vše odkývat, nesouhlasí Havlíček
Celostátní sněm ANO, Andrej Babiš

Plus

Na úterý je naplánovaná mimořádná schůze Poslanecké sněmovny. Impulzem pro její svolání byl uniklý e-mail, v němž Andrej Babiš žádá informace soukromého charakteru na ministra zahraničí Jana Lipavského poté, co jím byl označen za bezpečnostní riziko. Předseda hnutí ANO v posledních týdnech označil ukrajinské obilí za kontaminované nebo se negativně vyjadřoval o náčelníku generálního štábu Karlu Řehkovi.
Karolína Koubová

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • A dobré dopoledne přeje Karolína Koubová. Jaké existují bezpečnostní hrozby pro ČR? Patří mezi ně i někdejší premiér. Šéf nejsilnější opoziční strany Andrej Babiš to bude řešit na zítřek svolaná mimořádná schůze PS. Impulzem pro její svolání byl uniklý e-mail, v němž Andrej Babiš žádá informace soukromého charakteru na ministra Jana Lipavského poté, co jim byl označen za bezpečnostní riziko. Jaké má zítřejší jednání smysl? Potřebujeme tuto schůzi k tomu, abychom pojmenovali rizika a definovali českou pozici v rámci konfliktu na Ukrajině? Nebo si koalice našla zástupný problém a pomyslný bič na hnutí ANO?

  • A proti Karolíny Koubové.

  • Po telefonních linkách už zdravím předsedkyni sněmovny a také TOP 09 Markétu Pekarovou Adamovou. Děkuji, že jste přijal pozvání do diskuse. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají