Osobnost Plus

Pokud rozdmýcháváte zlo, může se to velmi snadno obrátit i proti vám. A to se stalo na Slovensku, míní psycholog Ptáček

Osobnost Plus

Pokud rozdmýcháváte zlo, může se to velmi snadno obrátit i proti vám. A to se stalo na Slovensku, míní psycholog Ptáček
Radek Ptáček, klinický psycholog

Plus

Atentát na slovenského premiéra Roberta Fica otřásl nejen Slovenskem. Útok odsoudila řada politiků včetně slovenské opozice a také světových státníků. „Pevně věřím, že tento úplně šílený projev násilí povede k určitému semknutí slovenské společnosti, kterou jsem vnímal lehce na hranici nestability,“ soudí klinický psycholog Radek Ptáček.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Za necelou půlhodinu má zasednout jen na Slovensko kvůli včerejšímu atentátu na slovenského premiéra Fica Bezpečnostní rada státu. Útok odsoudila řada politiků včetně slovenské opozice nebo amerického prezidenta. A český premiér Fiala vzkázal přeji panu premiérovi, ať je co nejdřív v pořádku. Násilí nesmíme tolerovat, nesmí mít ve společnosti místa. Dnešním hostem osobnosti. Plus je muž, který dlouhodobě tvrdí, cituji zlo je mimořádně infekční virus. Prof. klinické psychologie Radek Ptáček se mnou ve studiu. Vítejte. Dobrý den.

  • Dobrý den a hezký den z plusu přeje Barbora Tachecí.

  • Osobnost.

Více z pořadu