Osobnost Plus

Když Putin straší jadernou bombou, musí Západ děsit stokrát víc. Tady patří jen hrubá záplata, míní dramatik Steigerwald

Osobnost Plus

Když Putin straší jadernou bombou, musí Západ děsit stokrát víc. Tady patří jen hrubá záplata, míní dramatik Steigerwald
Karel Steigerwald, dramatik a novinář

Plus

„Jediné řešení, jak jednat s Putinem, je konec Putina. Tady není šance dohodnout smír či kompromis,“ myslí si dramatik a novinář Karel Steigerwald. Kompromisy tady podle něj nemají místo. „Putin žádnou smlouvu nedodrží, lže nepřetržitě, tak drze a okatě a je mu to jedno. Je směšně prolhaný a (snad) za odměnu na nás pustí i další raketu,“ dodává v pořadu Osobnost Plus.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Ptát se, proč právě Rusové tolik vraždí, je prý zpozdilé, jakoby jiné národy na tom nebyli stejně. No, nejsou. Lidé se sice vraždí všude, kde to jde, ale Rusové se za to nestydí, napsal a dodal Pýcha. Na vraždění a utrpení je možná nejoriginálnější ruský příspěvek lidstvu. Konec citace. Český dramatik a novinář Karel Steigerwald mým dnešním hostem. Vítejte. Dobrý den. Dobrý den. Hezký den v plusu přeje Barbora.

  • Tachecí.

  • Kromě toho, že Stalin se pravidelně umísťuje v žebříčcích popularity na skvělých místech v Rusku. Tak kde jste přišel na to, že Rusové se nestydí za to, co napáchají?

Více z pořadu