Názory a argumenty

Poslechněte si všechny čtvrteční komentáře s Radko Kubičkem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny čtvrteční komentáře s Radko Kubičkem
Radko Kubičko, komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Mobilizace aneb Trocha naivního optimismu. Prezident Macron Rusko odsoudil, ale s Putinem bude telefonovat. Co chtít od státu? Chytrá řešení. Vyloučení tisíců covidových pacientů z voleb je skandál. Tlak na vládní koalici sílí, ale vláda vydrží.
Radko Kubičko

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Proč vláda odkládá schválení státního rozpočtu? Mobilizace aneb trocha naivního optimismu. Francouzský prezident Macron Rusko odsoudil, ale s Putinem nadále telefonuje. Co chtít od státu? Chytrá řešení? Vyloučení 1000 u covidových pacientů z voleb je skandál a tlak na vládní koalici sílí. Ale vláda vydrží? To jsou titulky našeho komentářového pořadu. Od mikrofonu vás zdraví Radko Kubičko.

  • Názory a argumenty.

  • Česká vláda intenzivně připravuje návrh státního rozpočtu na příští rok. Zatím se na jeho podobě neshodla. Opozice to ale vnímá tak, že to je jen předvolební tah a že nechce před volbami přiznat plánovaný vysoký deficit. Ve studiu vítám komentátora ČRo Petra Hartmana. Dobrý den. Dobrý den. Je to tedy jen tah, nebo proč vláda odkládá schválení rozpočtu?

Ostatní také poslouchají