Osobnost Plus

Kachovka ukázala, že Putin chce zničit kompletně celou Ukrajinu, myslí si novinář Kundra

Osobnost Plus

Kachovka ukázala, že Putin chce zničit kompletně celou Ukrajinu, myslí si novinář Kundra
Novinář týdeníku Respekt Ondřej Kundra

Plus

„Válka na Ukrajině se pro Vladimira Putina nevyvíjí vůbec dobře – zatím nebylo dosaženo žádných cílů, a to nejen zřejmě plánovaného dobytí Ukrajiny za tři dny, ale ani následného cíle dobytí Donbasu. Poslední ruská protiofenziva z ledna až března se také vůbec nepodařila, protože se Rusové územně neposunuli téměř nikam a naopak teď probíhá protiofenziva Ukrajiny, která má nějaké zisky,“ shrnuje novinář z týdeníku Respekt Ondřej Kundra.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Teď už má slovo Barbora Tachecí. Začíná pořad osobnost. Plus.

  • Opravdu elitní špioni. Co se s nimi stalo? Ruské tajné služby už prý nelze brát vážně. FSB podle serveru The Economist selhává a nezvládá chránit ruská tajemství ani provádět efektivní špionáž na Ukrajině, což jsou její dvě stěžejní povinnosti. Mým dnešním hostem je autor knih Putinovi agenti nebo Novičok nebo kulka jak umírají Putinovi kritici. Ondřej Kundra z respektu.

  • Vítejte ve studiu. Dobrý den. Díky za pozvání. Dobrý den. Hezký den v plusu přeje Barbora Tachecí.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají