Interview Plus

Významným krokem Ukrajinců je Melitopol. Dokážou tak zabránit zásobování ruských vojsk na Krymu, říká Šedivý

Interview Plus

Významným krokem Ukrajinců je Melitopol. Dokážou tak zabránit zásobování ruských vojsk na Krymu, říká Šedivý
Ukrajinští vojáci se připravují na střelbu z houfnice u města Bachmut

Plus

Ukrajina v posledních dnech zintenzivnila svoji protiofenzivu. Na frontové linii dochází k tvrdým střetům. Podle dostupných zpráv se zdá, že Ukrajinci útočí hlavně na jihovýchodě země a u Bachmutu a naopak odrážejí ruské útoky v severněji položených místech. Ukrajincům se ale také podařilo pomocí dronů zasáhnout několik cílů v Ruské federaci včetně Moskvy. Jak významné jsou poslední události pro další vývoj?
Jan Bumba

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Měla svoji proti ofenzivu. Na frontové linii dochází k tvrdým střetům. Podle dostupných zpráv se zdá, že Ukrajinci útočí hlavně na jihovýchodě země a Bach mu tu a naopak odrážejí ruské útoky v severněji položených místech. Ukrajincům se ale také podařilo pomocí dronů zasáhnout několik cílů v Ruské federaci včetně Moskvy. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj to komentoval slovy, že válka se vrací do Ruska. Jak významné jsou poslední události pro další vývoj? Dobrý poslech přeje Jan Bumba.

  • Interview Plus.

  • Hostem interview je v našem přenosovém voze bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR Jiří Šedivý. Dobrý den.

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají