Osobnost Plus

Analytik Máca: Kdyby Carlson Putina konfrontoval s vraždami na Ukrajině, nikdy by tento sporný rozhovor neodvysílal

Osobnost Plus

Analytik Máca: Kdyby Carlson Putina konfrontoval s vraždami na Ukrajině, nikdy by tento sporný rozhovor neodvysílal
Roman Máca z Institutu pro politiku a společnost

Plus

Dělat velký rozhovor s diktátorem a agresorem během války na Ukrajině je podle bezpečnostního analytika zaměřeného na média a komunikační technologie Romana Mácy vlastně nesmysl. „Pokud se bavíme o novinářích, kteří nechtějí být hlásnou troubou nebo užitečným idiotem. A kdyby takový žurnalista přišel v době 2. světové války za velitelem koncentračního tábora, tak by mu samozřejmě netvrdil, že je zločinec, který vraždí lidi. Tvrdil by mu, že jen plní rozkazy,“ naznačuje.
Barbora Tachecí

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Naše i v uvozovkách vlastenci jsou s Kremlem a s ruským režimem jedna parta. Jsou to spojenci, říká a je přesvědčen, že stát by měl proti neplaceným spolupracovníkem Ruska přitvrdit. Bezpečnostní analytik zaměřený na média a informační a komunikační technologie Roman Máca je dnešním hostem. Osobnosti prosvítají té dobrý den. Děkuji. Dobrý den a hezký den přeje Barbora Tachecí.

  • Osobnost.

  • Také myslíte si, pane Máco, že i Amerika má své, v uvozovkách vlastence? Když jste se díval na rozhovor, tak na Carlsona a Putinem?

Více z pořadu

Ostatní také poslouchají