Názory a argumenty

Poslechněte si všechny pondělní komentáře s Ondřejem Konrádem

Názory a argumenty

Poslechněte si všechny pondělní komentáře s Ondřejem Konrádem
Ondřej Konrád, moderátor a komentátor Českého rozhlasu Plus

Plus

Ne, takhle se státní finance do pořádku nedávají. Praha potřebuje zpomalit dopravu a zrychlit výstavbu okruhů i průjezdů. V4 překvapivě spojuje „hodnotová politika“. Východní Německo, západoněmecký vynález. Kterak se Estonci v posledních volbách opět pochlapili. Glosa: Zamotaná záležitost.
Ondřej Konrád

Přepis epizody

Přepis mluveného slova do textu je prováděn automatizovaným systémem a proto obsahuje mnoho nepřesností. Je určen pouze pro rychlou orientaci a vyhledávání. Nalezené výsledky vyhledávání jsou v přepisu zvýrazněny podbarvením.
  • Jak dávat do pořádku státní finance? Praha potřebuje zpomalit dopravu a zrychlit výstavbu okruhu. Anebo Estonci i pod ruskou hrozbou volili opět proti Moskvě. To jsou náměty vybraných příspěvků z pondělního vydání relace, komentářů a poznámek k aktuálnímu dění doma i ve světě. A od mikrofonu zdraví Ondřej Konrád. Dobrý den.

  • Názory a argumenty.

  • Před několika dny se objevila informace, že při posledním setkání dosluhujícího prezidenta Zemana v Lánech s premiérem Fialou byla vznesena žádost na kontrasignaci abolice, která měla zabránit trestnímu stíhání pro některé pracovníky Hradu a že se to stalo už podruhé. Nyní to v rozhovoru pro server seznam zprávy potvrdil i ministr spravedlnosti Pavel Blažek. A na lince je komentátor ČRo Radko Kubičko. Buď zdráv.